Дриль Procraft PS1650 - потужний електроінструмент, призначений для свердління отворів в дереві, бетоні, металі, штучному і натуральному камені. Легка, багатофункціональна і проста у використанні модель займе гідне місце в базовому наборі ручного інструменту.
- Робить акуратні отвори однакової глибини, завдяки обмежувачу.
- Плавна зміна швидкості обертання шляхом регулювання натискання кнопки старту.
- Наявність функції реверсу розширює можливості дрилі, дозволяючи отримувати шурупи і застряглі свердла.
- Потужності вистачає для замісу будівельних розчинів при установці спеціальної насадки- міксера.
- Область корпусу над редуктором виготовлена з легкого сплаву металу для швидкого охолодження деталі.
- Додаткова ручка обладнана поворотним механізмом для акуратної роботи в різних положеннях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дриль |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Ключовий |
| Мінімальний діаметр патрона | 2 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 16 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 1 |
| Максимальна кількість обертів | 1200 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування кнопки включення | Ні |
| Блокування шпинделя | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Захист від перевантажень | Ні |
| Гальмо двигуна | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Запобіжна муфта | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴







