- обертається в обидва боки , що дозволяє використовувати його як мережевий шурупокрут: ергономічний важіль розташований у верхній частині клавіші;
- повільний пуск плюс регулювання обертів в широкому діапазоні: обмежує коліщатко, розташоване прямо на основний кнопці;
- клавіша блокування: тепер при роботі утримувати кнопку немає необхідності;
- має додаткове кріплення, що дозволяє вішати її на пояс;
- важить зовсім небагато, менше 1,5 кілограма.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дриль |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 1 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3300 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Пластмаса |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Блокування кнопки включення | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴





