
Шуруповерт мережевий Procraft PB1200DFR
1 150 ₴
- В наявності
- Код: PB1200DFR
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шурупокрут Procraft PB1200DFR потужністю 1200 - ручний електроінструмент, який ідеально підходить для виконання великого обсягу різних будівельно-монтажних і ремонтних робіт. Така електрична викрутка більш компактна, ніж дриль, і від її використання менше болить зап'ястя, ніж від ручної викрутки.
Характеристики
На електроінструмент надається гарантія від виробника терміном на один рік.
Характеристики шурупокрута:
- Частота / напруга: 50 Гц / 220 В;
- Оберти: від 0 до 750 об / хв;
- Потужність 1200 Вт
- Діаметр свердлильного патрона: 10 мм;
- Вага інструменту: 1,6 кг.
У комплектації з мереживним шурупокрутом додається відповідний гарантійний талон, запасні щітки, заводська упаковка та інструкція з експлуатації.
Особливості моделі
Такий шурупокрут має властивість потрапляти в найвужчі місця з максимально високою точністю. Більше крутного моменту, більше дії.
Відмінні риси Procraft PB1200DFR:
- Наявність реверсу;
- Самозажимний патрон;
- Міцність корпусу;
- Висока надійність редуктора;
- Додаткове вбудоване підсвічування робочої поверхні;
- Блокування вімкнення;
- Прогумована ручка;
- Двигун захищений від попадання пилу;
- Простота експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 1 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 21 |
| Максимальний крутний момент | 25 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 750 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Блокування кнопки включення | Ні |
| Блокування шпинделя | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Захист від перевантажень | Ні |
| Гальмо двигуна | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Запобіжна муфта | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴






