
Акумуляторна віброприсоска для плитки Procraft PTM20 (з 1 акб)
2 450 ₴
- В наявності
- Код: PTM20
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Акумулятор | 2 Аг |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Максимальне навантаження | 75 кг |
| Частота вібрацій | 15000 |
| Діаметр вакуумної чаші | 130 мм |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 450 ₴



