Перфоратор Procraft BH2350 SDS MAX professional NEW - є новинкою в модельному ряді бренду. Інженерам вдалося створити перфоратор з потужним двигуном в 2350 Вт і при цьому збережена вага в межах 7,3 кг. Особливість даної моделі полягає в підвищеній силі ударів - 9 Дж. Перфоратор обладнаний типом патрона SDS-max, що дозволяє використовувати пристрій для більш складних завдань.
Перфоратор комплектується пластиковим кейсом.
Крім позитивних відгуків і доступною ціною можна виділити ряд пунктів даної моделі:
- кілька режимів роботи;
- стабілізація первинного пуску і обертів;
- потужний двигун, який не перегрівається при тривалому використанні;
- в комплект входить контейнер для зберігання, додаткова рукоять і допоміжне приладдя.
Даний перфоратор належить до професійної техніки і підходить для тривалих навантажень. Також важливо розуміти, що він відмінно підходить для домашніх ремонтних робіт.
Переваги 2350 SDS MAX перед іншими моделями даної цінової категорії:
- міцний корпус з ударостійкого пластику, який довше зможе прослужити при тривалій експлуатації;
- зручна рукоять, яка дозволить витримати тривалі роботи;
- захищений від пилу корпус;
- регулятор кількості ударів і обертів;
- реверсивний хід;
- підвищена потужність двигуна і ударна сила;
- наявність патрона SDS-max.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Тип патрона | SDS-max |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2350 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 550 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 3850 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 9 Дж. |
| Довжина мережевого кабелю | 3 м |
| Вага | 7.3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 40 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 15 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 60 мм |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 000 ₴











