| Напруга | 220 - 240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 1500 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 0 - 930 об/хв |
| Діаметр свердління: дерево / бетон / метал | 42/32/13 мм |
| Тип патрона | SDS+ |
| Вага | 7,5 кг |
| Енергія удару | 5,5 Дж |
| Число ударів | 0 - 4300 уд/хв |
| Режим роботи | 3 шт + режим для налаштування |
| Клас захисту | II |
| Максимальний діаметр | 42 мм |
| Рівень звукового тиску | LpA = 91 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 99 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Категорія захисту | IPX0 |
| Рівень вібрації м / с2 | 14,24 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Довжина кабеля | 3 м |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 930 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4300 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 5.5 Дж. |
| Довжина мережевого кабелю | 3 м |
| Вага | 7.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 42 мм |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴










