| Напруга | 220 - 240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 1050 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 0 - 1050 об/хв |
| Діаметр свердління: дерево / бетон / метал | 30/26/13 мм |
| Тип патрона | SDS+ |
| Вага | 6,9 кг |
| Енергія удару | 4,5 Дж |
| Число ударів | 0 - 4200 уд/мин |
| Режим роботи | 3 шт + режим для налаштування |
| Клас захисту | II |
| Максимальний діаметр | 30 мм |
| Рівень звукового тиску | LpA = 90,4 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 98,4 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Категорія захисту | IPX0 |
| Рівень вібрації м / с2 | 23,56 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Довжина кабеля | 3 м |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Довбання (удар), Свердління |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 1050 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4200 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 4.5 Дж. |
| Вага | 6.9 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Запобіжна муфта | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 900 ₴











