Потужна і надійна бензопила від марки Procraft буде гідним помічником у будівельних і сільськогосподарських роботах в будь-якому будинку. Відмінні показники продуктивності і простота в експлуатації не залишить байдужими тих, хто знається на якісних інструментах.
- оптимальні габарити і вага - пилку зручно тримати в руках;
- є можливість змінити оснащення при необхідності;
- виготовлені з високоякісних матеріалів для надійної і тривалої служби;
- значний обсяг мастильного і паливного баків гарантують тривалий час безперебійної роботи;
- просте і зрозуміле управління.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Кількість обертів | 8500 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Рівень шуму | 114 дБ |
| Вага | 5.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Ліхтарик | Ні |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 720 ₴











