Це пристрій вигідно відрізняється від аналогів у своєму класі завдяки таким характерним особливостям:
- наявності праймера;
- високою частотою двигуну;
- автомастила ланцюга;
- системі легкого запуску;
- посиленою антивібраційною системою.
Конструкція цієї пилки продумано збалансована. На її поршні розміщено одне кільце, а стінки циліндра хромовані. Пристрій характеризується максимальною простотою в експлуатації і обслуговуванні.
Ця бензопила рекомендована тим, хто потребує ефективного і високопродуктивного інструменту з тривалим терміном служби. За рахунок того, що органи управління розміщені на корпусі виключно ергономічно, застосовувати пристрій можна і в обмеженому просторі, і на висоті. Всі необхідні елементи вже включені в заводську комплектацію пристрою, тому приступити до роботи ви зможете відразу після отримання покупки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 400 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Кількість обертів | 11000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 210 мл |
| Рівень шуму | 116 дБ |
| Вага | 4.4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Змазка ланцюга | Ручна |
| Ліхтарик | Ні |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 37 куб. см |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 390 мл |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 400 ₴










