
Верстат для заточування ланцюгів Vitals Professional ZKA 8511s
1 900 ₴
- В наявності
- Код: ZKA 8511s
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Номінальна напруга, В | 230 |
| Частота струму, Гц | 50 |
| Максимальна потужність споживання, Вт | 85 |
| Частота обертання шпинделя, об/хв | 5000 |
| Діаметр точильного диска, мм | |
| - посадковий | 22,2 |
| - зовнішній | 104 |
| Товщина точильного диска, мм | 3,2 |
| Кут регулювання заточування, град | ±35 |
| Вібраційне навантаження, м/c2 | 3,05 |
| Звуковий тиск, дБ | 96 |
| Габарити упаковки, мм | 265х170х220 |
| Вага нетто/брутто, кг | 2,6/3,1 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Заточний |
| Споживана потужність | 0.85 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 5000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 104 мм |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 2.6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴






