
Акумуляторна міні пила Procraft PKA20 (без АКБ та Зп)
2 650 ₴
- В наявності
- Код: PKA20
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Число оборотів холостого ходу | 4600 об/хв |
| Плавний пуск | Є |
| Довжина шини | 24 см |
| Швидкість ланцюга без навантаження | 8 м/с |
| Крок ланцюга | 1/4 '' |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Клас захисту | II |
| Рівень звукового тиску | LpA = 86.57 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 97.57 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Довжина ланцюга | 48 зв |
| Рівень вібрації м / с2 | 5,261 м/с2; K = ± 1.5 м/с2 |
| Рівень захисту | IPXO |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Ємність аккумулятору | 4 Аг |
| Автоматична змащення ланцюга | Є |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина шини | 240 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 8 м/сек |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 650 ₴






