
Акумуляторний гайковерт Procraft PWA18 (без АКБ та ЗП)
2 000 ₴
- В наявності
- Код: PWA18
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Число оборотів холостого ходу | 0 - 2300 об/хв |
| Тип патрона | 1/2" квадрат |
| Номінальна напруга | 20 В |
| Максимальний крутний момент | 550 Нм |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота удару | 0 - 2000 уд/хв |
| Рівень звукового тиску | LpA = 72,26 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 83,26 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень вібрації м / с2 | 3,611; K = ±1,5 |
| Ємність аккумулятору | 2, 4, 8 Аг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальний крутний момент | 550 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додатковий акумулятор | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴










