
Акумуляторна полірувальна машина Procraft PM20 (без акб та зп)
2 500 ₴
- В наявності
- Код: PM20
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Число оборотів холостого ходу | 1500 - 5000 об/хв |
| Діаметр диска | 150 мм |
| Рівень звукового тиску | LpA = 88 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 99 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень вібрації м / с2 | 18.859 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Рівень захисту | IPX0 |
| Напруга акумулятора | 20 В |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴



