
Шліфмашина ексцентрикова Procraft EX1010E
1 500 ₴
- В наявності
- Код: EX950E
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 240 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 6000 - 13000 об/хв |
| Вага | 1,3 кг |
| Розмір шліфувальної платформи | 125 мм |
| Хід ексцентрика | 2 мм |
| Кріплення шліфувального листа | на липучку |
| Частота коливань | 26000 коливань/хв |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | паркетошліфувальна |
| Споживана потужність | 240 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 13000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 1.3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Тип паркетошліфувальної машини | Дисковий |
| Амплітуда коливань | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴






