
Эксцентрікова шліфмашина Procraft EX600E
1 200 ₴
- В наявності
- Код: EX600E
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 260 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 14000 об/хв |
| Вага | 1,7 кг |
| Розмір шліфувальної платформи | 100 х 110 мм |
| Хід ексцентрика | 2 мм |
| Кріплення шліфувального листа | мультізажим |
| Частота коливань | 24000 коливань/хв |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Споживана потужність | 260 Вт |
| Вага | 1.7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина шліфування | 100 мм |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач / липучка |
| Розмір ходу платформи | 2 мм |
| Максимальна частота коливання платформи | 24000 кол/хв |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Блокування шпинделя | Ні |
| Блокування кнопки включення | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Запобіжна муфта | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴






