
Акумуляторна міні пила Procraft PKA24Li (без акб і зп)
800 ₴
- В наявності
- Код: PKA24Li
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Число оборотів холостого ходу | 3500 об/хв |
| Плавний пуск | Немає |
| Система автоматичного змащення ланцюга | Немає |
| Довжина шини | 6" / 152 мм |
| Швидкість ланцюга без навантаження | 5,19 м/с |
| Крок ланцюга | 1/4 " |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Рівень звукового тиску | LpA = 86,57 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 94,57 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Вібрація | 5,261 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Номінальна потужність | 20 В |
| Рівень захисту | IPX0 |
| Натяжка ланцюга | Ключова |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина шини | 152 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Кількість обертів | 3500 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Змазка ланцюга | Ручна |
| Ліхтарик | Ні |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴









