Технологія безщіткового двигуна
Найбільша перевага даної моделі ― безщітковий двигун. На відміну від традиційних щіткових двигунів, такий тип двигуна забезпечує більш високу потужність та ефективність і при цьому витрачає менше енергії. Все це призводить до мінімізації нагріву інструменту та збільшення його терміну експлуатації.
Ергономіка та безпека
Procraft PW1550 спроектовано так, щоб отримати не просто потужний інструмент, але ще й зручний для оператора. Він має легку вагу 2,4 кг, що робить апарат зручним під час тривалої роботи. Також кутошліфувальна машина має плавний пуск та стабілізацію обертів, що сприяє безпеці та контролю за процесом різання або шліфування.
Тривала робота та надійність
Дана модель має спеціальну систему регулювання обертів, що дозволяє адаптувати швидкість обертання диска під різні цілі. Клас захисту IP20 гарантує захист від твердих предметів та великих частинок, забезпечуючи довговічність та надійність в експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 2.4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
- Ціна: 2 000 ₴









