
Кутошліфувальна машина Procraft PW1200 125 мм
1 450 ₴
- В наявності
- Код: PW1200
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
КШМ Procraft PW1200 підійде для виконання таких робіт:
- відрізні;
- Полірувальні;
- зачисні;
- Шліфувальні.
Кутошліфувальна машина зручна для проведення обробки заготовок з металу і роботи з будматеріалами. Високої продуктивності вдається досягти за рахунок роботи потужного двигуна, який при цьому створює не багато шуму. Полегшена конструкція дозволяє задіяти для виконання робіт тільки одну руку. При кріпленні додаткової рукоятки, що входить в комплект, працювати з інструментом двома руками буде простіше.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 860 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 2.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Тип паркетошліфувальної машини | Дисковий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴









