
Ключ динамометричний 3/8" 19-110 Нм REWOLT (T0031)
900 ₴
- В наявності
- Код: RE T0031
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ключ динамометричний 3/8" 19-110 Нм REWOLT (T0031)
Вага: 0.8кг
Розмір: 3/8" (10мм)
Довжина: 295мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rewolt |
| Країна виробник | Польща |
| Розмір приєднувальних головок | 3/8" |
| Затискне зусилля | 110 H*m |
| Довжина інструменту | 295 мм |
| Вага | 0.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴


