Заточка для ланцюга Procraft SK1200, купити яку ви можете у нас, має ряд важливих характеристик, які виділяють її серед інших моделей на ринку. Оснащений потужним двигуном на 85 Вт і забезпечує до 5000 оборотів в хвилину, цей пристрій гарантує швидке та якісне заточування ланцюга без зайвих зусиль. Вага пристрою складає всього 2,09 кг, що робить його легким та мобільним, дозволяючи легко транспортувати та зберігати його в будь-якому зручному місці.
Рівень звукового тиску становить 65,5 дБ, що значно нижче багатьох інших моделей, роблячи процес заточування менш гамірним. Розмір шліфувального круга 104х23х3.2 мм ідеально підходить для більшості стандартних ланцюгів, забезпечуючи точне заточування кожної ланки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 0.85 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 5000 об/хв |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Максимальний діаметр диска | 104 мм |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 740 ₴







