Плюси конструкції можна перерахувати такі:
- Електричний двигун потужністю 2100 Вт.
- 3200 обертів на хвилину.
- Можливість регулювати число обертів.
- Полегшений корпус.
- Зручна знімна рукоять.
- На корпусі пристрою передбачені вентиляційні отвори для охолодження механізму.
- Плавний пуск.
Полірувальна машинка добре підійде для обробки металу, пластику, дерева, лакофарбових покриттів. Завдяки функції регулювання кількості обертів можна налаштовувати апарат для виконання завдань, різних за типом. Передбачена можливість використання насадок, діаметр яких становить 180 мм, тому пошук витратних матеріалів не представляє складнощів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3200 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Вага | 4.1 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Тип паркетошліфувальної машини | Дисковий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 790 ₴









