
Безщітковий перфоратор Procraft BH2100N
4 550 ₴
- В наявності
- Код: BH2100N
Перфоратор Procraft BH2100N сильно виділяється на тлі подібних аналогів декількома характеристиками. Насамперед, це те, що він має безщітковий двигун, який не просто знижує необхідність частого обслуговування пристрою, але й забезпечує більш високу потужність за менших втрат енергії. Даний перфоратор ефективніше справляється із завданнями та має більший термін служби.
Крім того, цей пристрій має три режими роботи: удар, удар зі свердлінням і виставлення піки, що робить його універсальним інструментом. Наявність патрона SDS PLUS спрощує зміну оснастки, що суттєво прискорює процес роботи та підвищує його ефективність. Також важливо відзначити, що максимальний діаметр свердління становить 28 мм, що дає можливість виконання більшості завдань зі свердління та довбання.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1260 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 1100 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5300 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 8 Дж. |
| Вага | 5.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
- Ціна: 4 550 ₴







