Машина Жираф незамінний помічник у ремонтах, коли потрібно швидко та добре очистити або обробити стіни та стелі. Привести робочі поверхні за короткий час у відмінний стан без шліфувальної машини складно. Машина справляється з різними поверхнями: бетонні та кам'яні стіни, оштукатурений гіпсокартон.
Інструмент використовується майстрами оздоблення для очищення забруднень, залишків шпалер або видалення старого барвистого покриття. Також машина чудово шліфує фінішні покриття та пофарбовані поверхні на завершальному етапі обробки, полірує їх.
Але це стосується бетонних та кам'яних поверхонь, дерев'яні поверхні не рекомендується полірувати орбітальною машиною жираф Procraft.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 1750 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 225 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Вага | 5.4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 100 ₴











