
Кутошліфувальна машина Procraft PW1100 125 мм
1 250 ₴
- В наявності
- Код: PW1100
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стане в нагоді під час будівельних, металообробних та деревообробних робіт. Нею ви якісно поріжете, відшліфуєте і відполіруєте різні матеріали і поверхні. Потужність болгарки Procraft вистачає для обробки металу, дерева, пластику, граніту, керамічної або керамогранітової плити. Збільшені потужності двигуна суттєво покращують ефективність роботи інструменту.
Досягти найкращого результату ви зможете через швидку та зручну зміну насадок та дисків, вибраних під завдання та тип матеріалу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Не поворотна |
| Вага | 2.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴







