Procraft PS 800 Pro - це безударна дриль, розрахований на висвердлювання отворів у різних матеріалах. За допомогою даної моделі дриля Ви зможете попрацювати в повному комфорті навіть у найскладніших умовах, оскільки скромні габарити і маленька вага - головна перевага цієї моделі. Дуже потужний електродвигун ненаголошеного дриля Procraft PS-800 Pro потужністю 800 Вт з легкістю виходить до своєї максимальної швидкості - 1150 об/хв.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Prokraft |
| Тип | Дриль |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 3 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальна кількість обертів | 1150 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 36 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴







