20 JS оснащений системою здування тирси, завдяки чому Ваша робоча поверхня завжди буде в належному стані, а місце різу - на виду. Лобзик також оснащений і LED підсвічуванням робочої зони, що полегшує роботу. Але в комплекті відсутній АКБ.
В арсеналі акумуляторного лобзика 20 JS є також можливість безключової заміни пилки. Відтепер час на зміну оснастки потребує мінімум зусиль та робочого часу. Просто, мобільно та швидко.
Одним з важливих факторів пропилу є положення маятника, а точність його регулювання - одна з основних складових функціональності. Завдяки простоті регулювання, Ви можете охоплювати значно ширший спектр робіт витрачаючи при цьому мінімум часу.
Всі ми знаємо, що робота, пов’язана з обробкою дерева, залишає після себе достатню кількість тирси та хаос навкруги. Розуміючи це, ми додали до моделі акумуляторного лобзика 20 JS можливість підключити пилосос, що забезпечує чистоту навкруги та не потребує додаткового втручання після завершення робіт.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина ходу пилки | 20 мм |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Матеріал підошви | Сталь |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Вага | 2.3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Регулювання маятникового ходу | 3 |
| Здув тирси | Так |
| Блокування кнопки включення | Ні |
- Ціна: 1 900 ₴











