
Фарборозпилювач HVLP Ø1,4 мм у/б пласт. 600 мл APRO
820 ₴
- В наявності
- Код: 850035
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Продуктивність | 100-200 мл/хв |
| Об'єм бака | 600 мл |
| Діаметр форсунки | 1.4 мм |
| Пневматичне з'єднання | 1/4" |
| Споживаний об'єм повітря | 140-280 л/хв |
| Робочий тиск | 3 Бар |
| Система розпилення | HVLP |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр сопла | 1.4 мм |
| Ємність бака розпилювача | 0.6 л |
| Робочий тиск | 3 бар |
| Витрата повітря | 280 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання тиску повітря | Так |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 820 ₴





