
Фарборозпилювач електричний HVLP 350 Вт Ø 2,5 мм 800 мл/хв н/б 800 мл APRO
1 400 ₴
- В наявності
- Код: 850062
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Напруга мережі | 220 В 50 Гц |
| Продуктивність | 800 мл/хв |
| Потужність | 350 Вт |
| Гарантійний термін | 24 місяці |
| В'язкість | 60din/сек |
| Об'єм бака | 800 мл |
| Діаметр форсунки | 2.5 мм |
| Робочий тиск | 2-2.5 Бар |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр сопла | 2.5 мм |
| Ємність бака розпилювача | 0.8 л |
| Стан | Новий |
| Робочий тиск | 2.5 бар |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴




