| Тип упаковки | протиударний кейс |
| Біти | ТХ: 10, 15, 20, 25, 30, 4; НЕХ: 3, 4, 5, 6, 7, 8; РН: 1, 2, 3; FD: 4, 5,5, 7мм |
| Подовжувач | 50, 100 мм, 150 мм гнучкий |
| Вороток | Т-подібний 115 мм; 1,27, 1,5, 2, 2,5 мм |
| Зуби в тріскавці | 90 |
| Насадки 1/4 | 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14 мм |
| Аналоги | 057256 |
| Матеріал | хром-молібденова сталь |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір ручного інструменту |
| Набір ручного інструменту | набір автомобільного інструменту |
| Кількість в наборі інструментів | 46 |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴





