
Набір насадок із гайковими ключами CrV 1⁄4, 1⁄2 (90Т) (82 шт.) APRO
4 320 ₴
- В наявності
- Код: 251482
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Тип упаковки | протиударний кейс |
| Подовжувач | 1/2": 125, 250 мм; 1/4": 50, 100 мм, гнучкий 150 мм |
| Шарнір карданний | 1/2"; 1/4" |
| Насадки свічкові | 1/2": 16; 21 мм |
| Вороток | Т-подібний |
| Біти 5/16" | TORX: Т40, T45, T50, T55; SL: SL8, SL10, SL12; PH: PH3, PH4; PZ: PZ3, PZ4; HEX: HW7, HW8, HW10, HW12, HW14; |
| Біти 1/4" | TORX: Т8, T10, T15, T20, Т25, T30; SL: SL4, SL5.5, SL7; PH: PH1, PH2; PZ: PZ1, PZ2; HEX: HW3, HW4, HW5, HW6 |
| Бітоутримувач | 1/2" х 5/16" |
| Зуби в тріскавці | 90 |
| Ключі ріжково-накидні | 8, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 19, 22 мм |
| Насадки 1/4 | 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 мм |
| Насадки 1/2 | 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 27, 30, 32 мм |
| Аналоги | 085431 |
| Матеріал | хром-молібденова сталь |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір ручного інструменту |
| Набір ручного інструменту | набір автомобільного інструменту |
| Кількість в наборі інструментів | 82 |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 320 ₴











