
Орбітальна шліфувальна машина акумуляторна APRO OS-20, 125, без АКБ
2 150 ₴
- В наявності
- Код: 895204
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Артикул | 895204 |
| Максимальні оберти | 11000 об./хв. |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Ємність аккумулятору | Power E system |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Клас захисту | IP20 |
| Аналоги | 078546,078545,078547 |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Вага, кг | 1,2 |
| Напруга акумулятора | 20 B |
| Вібраційне навантаження | 4,36м/с |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | паркетошліфувальна |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Ширина шліфування | 125 мм |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Тип паркетошліфувальної машини | Дисковий |
| Амплітуда коливань | 4.36 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 150 ₴





