Модель 20 DC оснащена швидкоз’ємним патроном під біту, що дозволяє змінити оснастку без стороннього обладнання за лічені секунди. Крутний момент до 30 Нм з 20-ма ступенями регулювання дає Вам змогу виконувати широкий спектр професійних завдань з максимальним комфортом.
Завдяки вмонтованій LED підсвітці, виконання робіт в умовах недостатнього освітлення не приносить ніякого дискомфорту, не впливає на якість та не потребує додаткового оснащення. Потік світла чітко направлений саме на місце виконання робіт, що нівелює складність роботи та береже Ваш зір.
Завдяки своїй відносно невеликій вазі та компактним розмірам, процес виконання робіт не виснажує Вас та дає змогу працювати ще довше. Ергономічний прогумований корпус зменшує вібрацію та дозволяє впевнено тримати інструмент під час роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 21 |
| Максимальний крутний момент | 30 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1450 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Пластмаса |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування кнопки включення | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Прогумований держак | Так |
- Ціна: 4 700 ₴











