
Фарборозпилювач HP Ø1,5 мм н/б метал. 1000 мл APRO
600 ₴
- В наявності
- Код: 850025
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Об'єм бака | 1000 мл |
| Діаметр форсунки | 1.5 мм |
| Пневматичне з'єднання | 1/4" |
| Споживаний об'єм повітря | 80-220 л/хв |
| Робочий тиск | 3.5-5 Бар |
| Система розпилення | HP |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр сопла | 1.5 мм |
| Ємність бака розпилювача | 1 л |
| Робочий тиск | 5 бар |
| Витрата повітря | 220 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання тиску повітря | Так |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴




