
Шліфмашина акумуляторна кутова APRO 20AGS, 20 В, O125, без АКБ, без ЗП
3 000 ₴
- В наявності
- Код: 895103
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Артикул | 895103 |
| Посадковий діаметр | 22,23 |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Різьблення шпинделя | М14 |
| Ємність аккумулятору | Power E system |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Клас захисту | IP20 |
| Аналоги | 063669,077783,054562,054561,054563,075042,054565,054560,075041,075040 |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Вага, кг | 2,3 |
| Напруга акумулятора | 20 B |
| Технологія акумуляторних елементів | Li-Ion |
| Кількість обертів холостого ходу | до 10000 об/хв |
| Вібраційне навантаження | 6,1 м/с |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 2.3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 000 ₴





