
Ланцюгова пила безщіткова, акумуляторна APRO BCS-40, без АКБ
6 540 ₴
- В наявності
- Код: 895632
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Артикул | 895632 |
| Крок ланцюга | 3,8 |
| Ємність аккумулятору | Power E system |
| Довжина шини | 350 мм |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Клас захисту | IP20 |
| Об'єм масляного баку | 130 мл |
| Аналоги | 081527,081528,081530,081531,081532 |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Вага, кг | 3,6 |
| Напруга акумулятора | 20 B |
| Технологія акумуляторних елементів | Li-Ion |
| Вібраційне навантаження | 3,58 м/с |
| Подання мастила | Автоматична. без регулювання |
| Швидкість ланцюга | 19 м/с |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 19 м/сек |
| Вага | 3.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Ліхтарик | Ні |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 540 ₴







