Посилений корпус з міцного пластику, лакове покриття, армування внутрішніх деталей — усе це гарантія того, що болгарка прослужить вам багато років. Пристрій максимально захищений від механічних пошкоджень та впливу агресивного середовища.
Попри свою компактність, ця болгарка обладнана двигуном, який дозволяє виконувати весь спектр побутових робіт і навіть частково задовольняє потреби професійних будівельників. Армовані деталі подовжують термін інструмента, а залізні шестерні редуктора підвищують ефективність роботи.
Всі функціональні елементи пристрою розташовані таким чином, щоб болгарка була максимально компактною, залишаючись, при цьому, потужною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Не подовжена, Не поворотна |
| Вага | 2.4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Тип паркетошліфувальної машини | Дисковий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Запобіжна муфта | Ні |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 870 ₴




