
Циркулярна пила APRO 20 В, 165 мм, 20CS, без АКБ
3 080 ₴
- В наявності
- Код: 895362
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Артикул | 895362 |
| Діаметр диска | 165 мм |
| Ємність аккумулятору | Power E system |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Клас захисту | IP20 |
| Аналоги | 077773,078541,078823,078824 |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Вага, кг | 3,1 |
| Напруга акумулятора | 20 B |
| Технологія акумуляторних елементів | Li-Ion |
| Глибина різання під 90° | 51 мм |
| Глибина різання під 45° | 35 мм |
| Вібраційне навантаження | 7,9 м/с 2 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний діаметр диска | 165 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 51 мм |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Вага | 3.1 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 080 ₴










