| Артикул | 899213 |
| Матеріал корпуса | алюміній |
| Максимальні оберти | 5800 об./хв. |
| Матеріал основи | Сталь |
| Регулювання обертів | Без регулювання обертів |
| Розмір пильного диска | 235 мм |
| Глибина розпила | під кутом 90 – 85 мм, під 45 – 56мм |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Клас захисту | IP20 |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Лазерний маркер | Має |
| Напруга мережі | 220 (±20%) |
| Плавний пуск | Не має |
| Аналоги | 078541,078823,063672,077773 |
| Номінальна потужність | 2300 Вт |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Вага, кг | 7,85 |
| Максимальна потужність | до 2500 Вт |
| Робоча потужність | 2000 Вт/2,7 к.с |
| Захист від випадкового включення | Не має |
| Вібраційне навантаження | 2,12м/с |
| Посадочный диаметр | 30 мм |
| Можливість підключення до пилососу | Має |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 235 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5800 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 85 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Вага | 7.85 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Лазерний маркер | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 720 ₴





