Незважаючи на конструктивну схожість, побутовий пилосос ніколи не зможе замінити собою будівельний. Він просто не володіє достатньою потужністю і розмірами для експлуатації в умовах цеху або будмайданчика. Якщо ви хочете підвищити комфорт роботи, без спеціалізованого будівельного пилососа не обійтися.
Пристрій оснащується шлангом великого діаметру, що дозволяє без проблем видаляти практично будь-які види відходів, в тому числі:
- пісок;
- цементний пил;
- гравій;
- тирса і т. д.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Вертикальний |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип вихідного фільтра | Паперовий |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 4 м |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Регулювання потужності всмоктування | Немає |
| Матеріал бака | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 100 ₴











