Код: 078543; Довжина: 267; Ширина: 85; Висота: 240; Упаковка: 10; Вага: 1.3; Гарантійний термін: 3 роки; Вага, кг: 1,3; Робоча температура: 60/60-350/60-600 °С; Напрямок обертання: 5; Тип двигуна: Щітковий; Клас захисту: IP20; Довжина кабелю: 3 м; Напруга мережі: 220 (±20%); Повітряний потік: 500/300/600 л/хв;
| Артикул | 899242 |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Клас захисту | IP20 |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Напруга мережі | 220 (±20%) |
| Повітряний потік | 500/300/600 л/хв |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Аналоги | 078542 |
| Робоча температура | 60/60-350/60-600 °С |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Вага, кг | 1,3 |
| Максимальна потужність | до 2100 Вт |
| Захист від перегріву | Немає |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Максимальна робоча температура | 600 град. |
| Максимальний об'єм повітря | 600 літр/хв |
| Вага | 1.3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Наявність LCD-дисплея | Так |
| Регулювання температури | Ступінчаста |
| Відключення нагрівального елемента в разі перегріву | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴






