| Артикул | 899182 |
| Максимальні оберти | 0-3000 об./хв. |
| Регулювання обертів | Без регулювання обертів |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Клас захисту | IP20 |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Кут пропилу, градусів | 0 - 45 |
| Лазерний маркер | Не має |
| Маятниковий хід | Не має |
| Напруга мережі | 220 (±20%) |
| Аналоги | 078540,078820,063670 |
| Номінальна потужність | 500 Вт |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Вага, кг | 1,8 |
| Максимальна потужність | до 750 Вт |
| Робоча потужність | 650 Вт |
| Глибина пропила: дерево | 60 мм |
| Глибина пропила: метал | 8 мм |
| Тип кріплення полотна/оснастки | Швидкозмінний |
| Вібраційне навантаження | 8,85 м/с 2 |
| Можливість підключення до пилососу | Має |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Матеріал підошви | Сталь |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 60 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 8 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Лазерний маркер | Ні |
| Маятниковий хід | Ні |
| Здув тирси | Ні |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴









