ПЕРФОРАТОР 1050 H має силу удару в 3,5 Джоулі та тип патрону SDS+. Працюючи від електромережі в 220 - 240 V, інструмент робить 1300 обертів на хвилину. Максимальна потужність інструменту складає 1050 Вт.
В комплекті до нього йде кейс, завдяки якому Ваш інструмент буде завжди знаходитись у належному стані та надійно захищений від зовнішнього впливу. До комплектації також входить обмежувач глибини, 3 бури (6/8/10мм) типу SDS+, що забезпечують надійну фіксацію. Також в кейсі ви знайдете передню допоміжну рукоятку, долото та піку.
До переваг можна віднести швидкозатискний патрон, шнур, довжиною 4м, та ревес, який дозволяє однаково ефективно працювати в обох напрямках.
Перфоратори оснащені захисною муфтою, яка дозволяє Вам захиститись від травм у випадку, якщо оснастка дасть збій та почне клинити. Таким чином робота стає безпечнішою. Також, корпус інструменту має в асортименті кнопку блокування включення, яка виключає можливість випадкового натиску кнопки “спуску”.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 1300 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5100 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 3.5 Дж. |
| Довжина мережевого кабелю | 4 м |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Запобіжна муфта | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
- Ціна: 3 300 ₴











