
Фарборозпилювач HVLP-Mini Ø0,8 мм у/б пласт. 100 мл APRO
630 ₴
- В наявності
- Код: 850030
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Продуктивність | 70 -120 мл/хв |
| Об'єм бака | 110 мл |
| Діаметр форсунки | 0.8 мм |
| Пневматичне з'єднання | 1/4" |
| Споживаний об'єм повітря | 30-115 л/хв |
| Робочий тиск | 2.1 Бар |
| Система розпилення | HVLP |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр сопла | 0.8 мм |
| Робочий тиск | 2.1 бар |
| Витрата повітря | 115 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання тиску повітря | Так |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴






