
Мініпила акумуляторна MS 20 (без АКБ без ЗП) APRO
2 120 ₴
- В наявності
- Код: 895642
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Артикул | 895642 |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Ємність аккумулятору | Power E system |
| Довжина шини | 156 мм |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Вага, кг | 2 кг |
| Напруга акумулятора | 20 B |
| Технологія акумуляторних елементів | Li-Ion |
| Швидкість ланцюга | 5 м/с |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина шини | 156 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Змазка ланцюга | Ручна |
| Ліхтарик | Ні |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 120 ₴







