МА-140 є досить потужним та дозволяє виконувати як побутові, так і професійні завдання. Дозволяє використовувати електрод діаметром 1,6-4мм. Коефіцієнт корисної дії інструменту складає 90% та дозволяє працювати в діапазоні зварювального струму від 20 до 140А. Мінімальна напруга мережі під навантаженням складає 160 В.
Ще одним важливим фактором безпеки при роботі та захищеності інструменту є захист від термічного перевантаження, який гарантує вашому апарату довгий срок служби.
В апараті наявний якісний мережевий фільтр, який забезпечує стабільність дуги при просадці напруги. Завдяки цьому зберігається рівномірність та якість шва.
Зварювальний апарат має набір важливих функцій, які покращують результат на виході та значно полегшують робочий процес. За функціонал відповідають:
- HotStart — забезпечує швидке підпалювання дуги;
- АntiStick — виключає можливість залипання електрода;
- ArcForce — утримує та посилює дугу у випадку її розриву;
- функція захисту від підвищеної напруги в мережі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальний зварювальний струм | 140 А |
| Максимальний зварювальний струм | 140 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга холостого ходу | 65 В |
| Номінальна споживана потужність | 5 кВА |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 4 мм |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 0 град. |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Коефіцієнт корисної дії | 90 % |
| Вага | 3.1 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
- Ціна: 3 300 ₴











