
Домкрат гідравлічний пляшковий 5 т (вис підіймання 200-405 мм) СИЛА
1 030 ₴
- В наявності
- Код: 271005
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кількість штоків
1
Тип упаковки
Картонна коробка
Тип домкрата
гідравлічний
Вид домкрата
вертикальні (пляшкові)
Вантажопідйомність
5 т
Матеріал
Металл
Мінімальна висота підйому
200 мм
Вага, кг
4,3
Максимальная высота подъема
405мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сила |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Гідравлічний |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Вантажопідйомність | 5000 кг |
| Висота підйому | 405 мм |
| Висота підхоплення | 200 мм |
| Власна вага | 4.3 кг |
| Кількість поршнів | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 030 ₴


