
Подвійний зарядний пристрій APRO FC20 Dual 20 В, 3 А
1 450 ₴
- В наявності
- Код: 895573
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Артикул | 895573 |
| Струм | 3А |
| Ємність аккумулятору | Power E system |
| Клас захисту | IP20 |
| Напруга мережі | 220 В |
| Аналоги | 063679,077777 |
| Гарантійний термін | не передбачено виробником |
| Технологія акумуляторних елементів | Li-Ion |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Типорозмір акумулятора | Інший |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Напруга зарядки | 20 В |
| Струм заряду | 3 А |
| Кількість режимів заряду | 1 |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 2 шт. |
| Наявність амперметра | Ні |
| Наявність вольтметра | Ні |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Тип індикатора | Світлодіод |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴





