Електрична коса APRO 1400 працює від побутової мережі. І це головна перевага, тому що достатньо мати необхідну довжину розгалужувача, щоб працювати без зупинки на заправку або підзарядку.
Працювати електрокосою можна як по тонкій молодій траві, так і по чагарниках. Є лише одне застереження – стовбур не повинен бути товщим 2 см.
Скіс трави може бути зроблений двома способами: трилопатевим ножем і ліскою. Звичайно ж, для товстої порослі варто використовувати металевий ніж, а для тонкої підійде і волосінь.
Кнопка пуску знаходиться на верхній головній ручці. Вона знаходиться в тому місці, до якого зручний доступ тією самою рукою, що тримає її.
Електричний триммер повністю розбірний, у тому числі штанга. Вона складається із двох частин, які збираються в одну трубу за допомогою надійного кріплення. Ручок дві: основна з пусковим механізмом та другорядна, яка кріпиться окремо. Її можна встановити на зручній висоті для зростання користувача. Додатково є наплічний ремінь.
Тример із підключенням до побутової електромережі постачається з ножем, захисним кожухом, шпулею з ліскою. Тому при отриманні інструменту можна відразу приступати до роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 380 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Частота струму | 50 Гц |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
- Ціна: 2 700 ₴









