Даний дриль є найпотужнішим в асортименті мережевих дрилів APRO. Він дозволяє виконувати найскладніші професійні завдання на будівництві та в промисловості. В комплекті іде глибиномір.
Дриль виготовлений з найміцніших матеріалів, а його корпус вкритий 2-ма шарами лаку. Таким чином, пристрій надійно захищений від корозії та механічних пошкоджень.
Ми проектували інструмент так, щоб ви могли користуватися ним тривалий час. Форма корпусу й руків'я виконана таким чином, щоб максимально розподілити навантаження й зробити вашу роботу комфортною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дриль |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Ключовий |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Пластмаса |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Ні |
| Блокування шпинделя | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Захист від перевантажень | Ні |
| Гальмо двигуна | Ні |
| Запобіжна муфта | Ні |
| Функція міксер | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 850 ₴








