Напруга, В 20
Тип двигуна Прямий
Довжина шини, см (дюйми) 30.5 (12″)
Крок ланцюга, дюйм 3/8
Ємність акумулятора, мА·год 4000
Об'єм оливного бака, л 0.1
Тип двигуна інструмента Безщітковий
Вага, кг 2.5
Гарантія, міс 12
Комплектація
- Пила акумуляторна Stromo AAS42
- Шина 1 шт.;
- Оригінальний ланцюг 1 шт.;
- Захисний кожух;
- Акумулятор 20 В 4 А·год
- Зарядний пристрій
- Паспорт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Stromo |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 30.5 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Кількість обертів | 4000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 0.1 мл |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Ліхтарик | Ні |
| Тип товару | Акумуляторна ланцюгова |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴



